Kontakt

Gmina Jerzmanowice - Przeginia
ul.Rajska 22, 32-048 Jerzmanowice
NIP: 677-20-19-451

Siedziba Zakładu  i adres do korespondencji:
Zakład Wodociągi Gminne w Jerzmanowicach
ul.Rajska 24, 32-048 Jerzmanowice

telefon/ faks 12 38 95 023

TELEFON ALARMOWY (24h): 735 964 626

biuro@zwgjerzmanowice.pl
www.zwgjerzmanowice.pl

 
REGON: 350962245

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30

 

Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie
Nr konta:   13 8589 0006 0150 0000 0390 0010

 

Kadra osobowa zakładu: 

Dyrektor Zakładu - Janusz Jędrusiak
tel./fax 12 3895023
jjedrusiak@zwgjerzmanowice.pl

Dział obsługi klienta
Starszy Inspektor  – Joanna Piątek
Podinspektor ds. Technicznych – Magdalena Hrabia

tel./fax 12 3895023
tel. kom.: 668 838 523
jpiatek@zwgjerzmanowice.pl, mhrabia@zwgjerzmanowice.plodczyty@zwgjerzmanowice.pl

Dział finansowo-księgowy
Główna Księgowa – Ewa Mosurek
tel./fax 12 3895023
emosurek@zwgjerzmanowice.pl

Inspektor ds. Ekonomiczno – Księgowych – Ewa Kemona
tel./fax 12 3895023
ekemona@zwgjerzmanowice.pl

Dział techniczny
Inspektor ds. Technicznych – Sławomir Klimas
tel./fax 12 3895023,
tel. kom.: 668 838 541
sklimas@zwgjerzmanowice.pl

Podinspektor ds. Technicznych – Klaudia Kozera
Podinspektor ds. Technicznych – K
inga Baran
tel./fax 12 3895023
tel. kom.: 606 415 135
kkozera@zwgjerzmanowice.pl
kbaran@zwgjerzmanowice.pl

 

  • *
  • *
  • *
  • *
  • captcha
    *

* - pola obowiązkowe

Mapa dojazdu